Про мене

Мій шлях пошуку себе та того що я хочу творити був довгим, але цікавим, адже в мене немає художньої освіти і взагалі ще не так давно я працювала головним бухгалтером, а малювання було моєю віддушиною якою я любила займатись у вільний час. Але в певний момент життя, я зрозуміла, що йду не туди куди хочу, а туди куди хочуть мої батьки, мій чоловік і так як каже соціум, а на питання чому я так маю робити відповідь була така: тому що так треба, тому що так роблять всі. І тоді я усвідомила, що я не хочу як всі, я хочу жити так як хочу того я.

Тоді в цей період життя я була дуже спустошеною і не знала що робити далі, тому що так як я жила, я так жити більше не хотіла, а як хочу ще не знала. Але коли я приходила до дому і починала малювати, я ніби поринала в інший світ, світ чогось прекрасного і там мені було добре. І десь в глибині душі я розуміла, що хочу щоб це стало моєю роботою. Тому я почала відвідувати різні майстер-класи, вивчати різні техніки для того щоб вдосконалити мої навички в малюванні. Цей період мого життя перетнувся з моїм духовним розвитком, коли я почала медитувати і пізнавати себе. Медитації стали для мене способом почути себе, свої бажання та те чого я насправді хочу. Так з часом мої картини почали ставати глибшими і цікавішими, тому що я почала вкладати в них не просто гарну картинку, але і почуття, енергію та глибокий сенс про який хотіла розповісти саме таким способом який був мені до душі.

Саме мої картини дали мені віру в себе, в те що я зможу досягти чого хочу і бути щасливою від цього. І тоді я зрозуміла що можу дати світу набагато більше, що своїм прикладом я зможу надихнути багато людей змінити своє життя на краще, бути щасливими і робити те чого хочуть вони самі, а не те що від них очікують. В той момент, мої мінуси, як на той момент мені здавалось, стали плюсами. Якщо раніше я засмучувалась, що не маю художньої освіти, то згодом я зрозуміла, що це добре що я її не маю, адже в моїй голові нема чітких правил, що потрібно малювати тільки так або так і ніяк інакше, тепер я розумію, що я не обмежуюсь якимись правилами, я безмежна та відкрита до експериментів і саме це робить мене особливою. Своїм прикладом я можу надихнути людей і показати їм, що якщо я змогла, то зможуть і вони. Тому я наважилась залишити свою роботу, яка не приносила мені задоволення і почати займатись тим, що люблю всім серцем.

На даний момент в мене вже є дві колекції картин. Перша має назву «В пошуках себе», а назва другої колекції «Свіжий подих». Кожною із своїх картин я хочу щось сказати чи виразити, наштовхнути людей на глибокі роздуми про щастя, любов, силу духу, сенс життя, життя в моменті чи просто наштовхнути на те щоб почати помічати те чого раніше не помічали. Тому що пройшовши всі ці етапи, тоді коли я ледь не втратила себе, тоді коли я не любила себе, не вірила в себе, в свої сили та в те, що я можу жити так як хочу я. Тільки після цього я почала не просто малювати, я почала творити свої картини, вкладати в них енергію та глибокий сенс. Мої картини це – Я. Я – це мої картини. Але на сам перед, я жінка яка хоче бути щасливою.

Ще однією особливістю моїх картин є золота поталь. Додавати її в свої картини я почала не відразу. В певний етап моєї творчості я почала замислюватись над тим, що хочу зробити свої картини особливими, так щоб вони мали свій стиль, щоб дивлячись на картину можна було сказати що це картини Тетяни Мигалко. Тоді я стала шукати щоб це таке могло бути і згодом зрозуміла, що золотий колір це саме те що мені потрібно. Тому що для мене цей колір несе в собі щось особливе, тепле та світле, те до чого хочеться дотягнутись і на що хочеться дивитись. Звісно я додаю поталь не у всі мої картини, але в більшість. Також саме те що я роблю цей золотий відтінок не фарбами, а поталюю показує мої життєві принципи: що ми не обов’язково маємо йти по стандарту і малювати тільки так як пише в книзі, а так як ми бажаємо і відчуваємо, тож якщо мені хочеться додати в свої картини ще щось крім фарб то чому б і ні? Цим самим я хочу спонукнути інших, зробити своє життя особливим, йти життєвим шляхом не так як треба, а так як хочеться і туди куди хочеться та використовувати нестандартні способи для того щоб досягти своїх мрій.

Головною метою моїх картин є коли людина дивиться на мої картини і починає задумовуватись над простими істинами життя, заземлятись, думати про час тут і зараз, про момент який є зараз, це як медитація яка наділяє тебе енергією. Адже більшість своїх картин я побачила коли медитувала, вони йшли з середини мене, з моменту тут і зараз. Тому таким способом я хочу занурити людину в момент і показати, що там є щось більше, там ти можеш почути себе, це момент з якого починається щось нове та незвідане.

Недавно я відкрила свою студію, де я малюю свої картини, а також проводжу майстер-класи, де вчу інших створювати свої абстрактні шедеври. Вчу виражати свої почуття та бажання, та творити свою власну картину, свою власну історію.
ЯК ЗВ'ЯЗАТИСЬ
Тетяна Мигалко
+38(095) 65 68 385
2021 © All rights reserved